« Úvod | Osvětlení společných p... »

Osvětlení společných prostor


Společenství pro dům č.p 112,113 Blatno, 430 01 Chomutov -pověřenému vlastníku Obec Blatno zastoupenému p. Kolářem Josefem Oznamuji Vám že v č.p.112 již několik dní nejde osvětlení společných prostor. Na jističích není napětí, hlavní jistič shozen a zaplombován! Zřejmá souvislost s odebraným elektroměrem č.61003845 dne 27.6.2014 se stavem 4430 kWh - oznámení adresováno na jméno Kutilová. Prosím, zkontrolujte čísla elměrů společných prostor dle faktur a příčinu demontáže pokud se jedná o zmíněné číslo elektroměru. Děkují všichni v č.p. 112 Odesláno e-mailem pověřenému vlastníku dnes t.j. 2.7.2014 Oznámení o odebrání elektroměru téhož dne vhozeno do poštovní schránky společenství.
02.07.2014 10:00:50 | Autor: Slabej | stálý odkaz

Komentáře

7 komentářů:
 • 21.08. 20:24, Slabej

  V sekci obrázky-KORESPONDENCE - Doplnění reklamace služeb -odesláno pověřenému vlastníku e-mailem. Ten se ovšem dá smazat a nejspíš se tak i stalo.

 • 07.08. 21:03, Slabej

  A jelikož bohužel profil na Facebooku byl zrušen,dokládám skutečnost rozúčtování el. energie v příloze Obrázky. Copak k tomunáš správce? A jen tak na závěr anketa: Jak jste spokojeni s fungováním našeho SVJ? Nestyďte se a pište - stačí 0 je nespokojen, 1 spokojen. Beru zpět,nedávám žádný obrázek. Každý s to může ověřit ve svém vlastním vyučtování. Taky určitě nepřehlédne nárůst celkového nákladu oproti létům minulým.

 • 07.08. 18:02, Slabej

  Teoretická úvaha o příčinách současného stavu v č.p. 112 - dá se říct že je nejpravděpodobnější!!! Elektroměr v přízemí č.p.112 sloužil pro osvětlení společných prostor a tedy i kočárkárny,kterou si sl.Kutilová bez souhlasu 100 vlastníků obsadila pro jakýsi podnikatelský záměr a vlastně jej užívá dodnes,ačkoliv jsme na shromáždění pověřili Obec Blatno k jejímu vyklizení Zcela svévolně a snad i s přispěním dalších členů výboru nechala odhlásit stávající elektroměr pro měření osvětlení společných prostor a osadit tam jak říká "svůj". Asi ho vyčarovala z kouzelné kabelky. Jak říká cituji: od dubna 2012 byl na muj elektromer napojen vas spolecny prostor,chyba eletrikaru ne ma,bohužel!!!!!!!“ Kterýpak elektrikář by udělal takovou školáckou chybu? Který pracovník ČEZu pracující s příkazem na montáž elektroměru "prostě sundá jedny hodiny a nahradí je druhýma"? Je to zcela jednoznačně svévůle sl.Kutilové. Je to námět na televizní reportáž. Navíc se odvažuje tvrdit že platila elektriku celému vchodu a zcela ignoruje skutečnost rozúčtování služeb ,tedy včetně osvětlení - což dokládám na Facebooku. Zcela zřejmě jsme my platili elektriku jí. Jakoupak si jako předsedkyně napsala nájemní smlouvu? Tohle jsou ale otázky na našeho pověřeného vlastníka Obec Blatno k řešení.Stejný podíl v tom má zřejmě i náš správce Jednoduché je zkontrolovat podle faktur za el. energii čísla elektroměrů a historii manipulace s nimi a určení vinníka. Naposeled se tedy pokouším ,předpokládám jménem všech, požádat pověřeného vlastníka o sjednání nápravy a to nejen směrem k problému osvětlení. Současně Vás všechny vyzývám,aby jste nebyli laxní a vyjadřovali se zde nebo jinde- Facebook. Vypadá to ,že je Vám to jedno. A někomu to možná vyhovuje.Slovo "Společenství" znamená společně pokud jste to ještě nepochopili.

 • 28.07. 12:34, Slabej

  K odebranému elektroměru bylo zjištěno dotazem na SČE: Zmíněný elektroměr byl elektroměrem pro společné prostory č.p. 112 který si sl. Kutilová nechala přepsat na sebe pro prostor kočárkárny který dodnes užívá protiprávně a pak ho odhlásila. Čili celou dobu co tento prostor neoprávněně užívala spotřebovávala el. energii společných prostor. Co s tím pověřený vlastník? Za měsíc nebyl schopen tuhle záhadu rozluštit, nebo snad o tom ví? A co právní úkony dalších členů bývalého výboru? Nicméně výsledek žádný - kromě toho že vchod je bez osvětlení,nefunkční zvonky. Děsím se co by následovalo když se tady někomu postaršímu něco stane v noci a bude nutná záchranná služba. Ale skladiště pod schodama je asi daleko větší problém!!! Nečekám že se někdo přidá s komentářem, protože tohle ani žádný komentář nepotřebuje!

 • 10.07. 19:17, Hertl

  A kdo další??? Přidá se někdo???

 • 10.07. 11:20, Slabej

  Přestávám hradit zálohy na služby a jdu si koupit baterku.

 • 08.07. 16:32, Hertl

  Jedná se o odpojení,,Jediné východisko jak přimět pověřeného vlastníka k jednání a správnému nakládání,je neplatit do fondu oprav,a proto vás tímto i zároveň vyzývám,,Neplatit do fondu oprav,a to do doby nežli budou vyřešeny všechny urgované záležitosti a problémy. pokud na to pověřený vlastník nestačí,nebo ho to nebaví,at to položí,a mi se s tím už nějak popereme,,stejně jeho jednání nemá smysl. Takže neplatit do fondu,,,ukládat na svůj účet dukáty a tím se nám třebas podaří něčeho dosáhnout. Hertl


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se