« Úvod | Osvětlení společných p... »

Opět nečinnost??


Tak by mně zajímalo kdy bude nějaká informovanost,zatím nadále na chodbách visí neplatný domovní řád,který by měl být už dole a na místo něj namontována nástěnka a v ní uvedené informace o průběhu revize elektro instalace a o auditu.Zatím nic!!!!!Co si o tom myslet???? Raději byt prodat dokud je ještě čas,,tady to spěje do pěkné p....e!!!!
08.02.2015 11:31:20 | stálý odkaz

Komentáře

8 komentářů:
 • 11.06. 20:49, Slabej

  Nevím proč mě nepřekvapuje opětovná nemožnost doručování zásilek na adresu společenství doposud uvedenou v rejstříku a vlastně i na poštovní schránce. Ze všech slov zřejmě platí jenom "rádi bychom". Odeslaná reklamace vyučtování služeb nevyzvednuta a vrácena zpět. Navrhuji zadat do rejstříku adresu společenství "Kocourkov 1" nebo "Na Lampárně" - to snad bude fungovat lépe.!?

 • 05.05. 22:54, Slabej

  Zazvonil zvonec a pohádky snad bude konec!?

 • 01.03. 10:55, ,,,,

  Ano,a ve všech třech rádoby dokumentech které tam jsou,je ta pohádka rozepsaná.

 • 28.02. 18:01, Slabej

  Tohle není moje pohádka, ale na náš dům by se dala napsat podobná.Třeba o elektroinstalaci společných prostor a další.Vymýšlet ji rozhodně nebudu. Myslím že již ji máme napsanou na nástěnce.

 • 28.02. 15:42, Herttl

  Pane Slabej,pohádka v celku slušná ,poučná,a i srandovní,,no ono to vlastně není až tak k smíchu. Co se týče nového výboru SVJ,tak ten vás z ničeho vyvádět nemůže,,je totiž stále nefunkční!!!!A tak to taky podle mého názoru zůstane. Nejspíše by se mělo podat trestní oznámení na bývalí výbor SVJ,a následně návrh na exekuční příkaz,co by do úhrady vzniklé škody,,,nemyslíte?? No,ale jak říkám,není platný výbor,není rady a ani pomoci,,,,Závěr a můj názor????Kocourkov. Máte téma na novou pohádku.

 • 27.02. 21:21, Slabej

  Milé děti, chcete slyšet pohádku na dobrou noc o kupci Popletovi a o oslovi Hýkálkovi? Povím vám ji, děti, protože jste byly hodné. Jen upozorňuji, že to není žádná pohádka, ale pravda pravdoucí. Žil, byl, pan Popleta a koupil si pěkný byt za slušnou cenu. Když mu předseda SVJ přinesl předpis plateb, pan Popleta se strašně lekl, jako by na něj sáhla smrtka. Poslechněte si, děti, co o tom pan Popleta říká:„Koupil jsem docela hezký dvoupokojový byt v rekonstruovaném a zatepleném domě. To nejhorší však přišlo s první složenkou na služby a platby s bydlením. Na složence jsem měl neuvěřitelných 8 tisíc korun. V této částce bylo něco kolem tří tisíc korun za služby spojené s bydlením, což je v pořádku, ale je tam také zcela přemrštěná částka 5 tisíc korun jako příspěvek do fondu oprav. (…) Částka pět tisíc korun je přitom schválená shromážděním vlastníků a prý jim ani nic jiného nezbylo, protože minulý výbor neohlídal rekonstrukci, která se následně hodně prodražila. Těch 5 tisíc na jeden byt pak stíhá akorát zaplatit úvěr na tu rekonstrukci. Platit se to má ještě patnáct let. “ My, milé děti, už víme dobře o co tu jde: jde ve skutečnosti o dluh předchozího vlastníka, který se výbor snaží podvodem přenést na nabyvatele jednotky. Zkrátka jsou to šmejdi. Dlužníkem je stále převodce, který by svůj dluh vůči SVJ měl dál splácet z hromady peněz, které právě dostal za prodej bytu. A pohádka pokračuje dál… Kupec Popleta se tedy rychle vydal pro radu. Šel, běžel, utíkal, přes hory a doly, až došel k oslíkovi Hýkálkovi. Oslík Hýkálek je přežvýkavec, který si vydělává tím, že poskytuje právní rady. Je to odborník, protože jednou přežvýkal celý Občanský zákoník i s deskami. Oslík zamával ocáskem, střihl dlouhýma oslíma ušima a panu Popletovi dal tuto oslí radu:„Hýk, hýk. Bohužel už s touto věcí nic neuděláte. Nejdená se o žádnou vadu bytu a ve smlouvě jste výši přípěvku do fondu oprav zřejmě ani neřešili. Za takové situace nemůžete s věcí nic dělat, kromě toho, že byt nabídnete opět do prodeje, což ovšem s hypotečním úvěrem půjde jen velmi těžko, resp. se Vám nyní tento postup velmi prodraží. Chyba vznikla hned na začátku a na Vaší straně (hýk hýk). S bytem souvisí také další náklady na jeho provoz a právě náklady do fondu oprav (hýk hýk) jsou výdaje, kde se může ukrývat největší problém. Do budoucna doporučuji věc zkonzultovat s právníkem, hýk hýk, a neriskovat takovéto nepříjemné věci a situace. Hýk, hýk.“ Milé děti, jestlipak má oslík Hýkálek pravdu? Samozřejmě, že nemá pravdu! Poznali jste to všichni, jen Maruška a tam vzadu Pepíček kulí očka a nevědí o čem ta pohádka vlastně je. Tak si to zopakujeme, děti: Není žádný fond oprav. Kupec Popleta nemusí nikomu nic platit, protože si koupil byt už v opraveném domě. Všechny ty peníze dluží předchozí vlastník b

 • 22.02. 18:19, Slabej

  No, nečinnost jakoby skončila, bohužel činnost začala opět porušením stanov Čl.VI. odst.2. Co na tom,však? Stanovy jsou od toho aby se porušovaly, to už nám dokázal předchozí výbor. Tímto považuji volby výboru za neplatné! Proto nebylo možno seznámit se s podklady pro jednání shromáždění. Rovněž tak ničím nepodložené tvrzení "výboru" o přiměřenosti záloh na správu! Nahlédnutí do dokumentace zateplení mi rovněž doposud nebylo umožněno. Takhle jsme si to nepředstavovali.

 • 11.02. 18:10, Slabej

  Domnívám se že nějaká revize elektroinstalace je bezpředmětná. Někdo si snad nějakou elektroinstalaci objednal? Pokud ano, tak předchozí výbor SVJ na vlastní triko. Teď již jenom reklamace, pokud tedy je nějaká smlouva na dodávku. Pokud ne je to šlendrián na který nehodlám přispívat! A vlastně nikdo nic jneví, žádná dokumentace neexistuje,nebo je nedostupná, nahlížet do jakýchkoliv dokladů spoplečenství nemáme nárok, pošta se nepřebírá atd..,atd. Pokud se snad mýlím ať mě z toho nový výbor vyvede. Možnosti má dané již mým návrhem na doplnění programu shromáždění dne 30.1.2015. Zřejmě budu muset podat návrh na náhradu projevu vůle.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se